Jesteś tu: Strona główna » Zawody

Zespół Szkół Zawodowych nr 2 w Łodzi, przy al. I Dywizji 16/18 oferuje szeroki wachlarz zawodów, nowoczesne kształcenie, wyposażenie w wiedzę około zawodową oraz rozwój zainteresowań kulturalnych, ekonomicznych i społecznych.

Przygotowujemy absolwentów do wypełniania ról rodzinnych, społecznych, do świado­mego planowania swojej przyszłości. Zdobycie umiejętności zawodowych, potwierdzone dyplomem, pozwoli na realizację planów nie tylko w kraju, ale także za granicą. Codzienna współpraca szkoły i rodziny jest podstawą sukcesu, którym jest godne, szczęśliwe życie każdego ucznia.